sobota, 27 lipca

Policjant wywalczył dwa złote medale

Mysłowicki policjant zdobył dwa złote medale w trakcie IX Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Badmintonie. Gratulujemy!

1. IX Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Badmintonie
  2. Mistrzem Polski mysłowicki policjant

Wielkie sukcesy mysłowickiego policjanta! Zdobył dwa złote medale i tym samym tytuł Mistrza Polski Służb Mundurowych w Badmintonie.

IX Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Badmintonie

Od 17 do 19 września w Zagnańsku odbywały się IX Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Badmintonie. Udział w zawodach sportowych wzięło około 100 uczestników, w tym policjanci, wojskowi, osoby pracujące w służbie więziennej, strażacy, strażnicy graniczni, a także żandarmeria wojskowa.

Mistrzem Polski mysłowicki policjant

Aspirant sztabowy Dariusz Opatrzyk zdobył aż dwa złote medale w grze singlowej w kategorii 40 +. Wygrał wszystkie mecze i tym samym otrzymał tytuł Mistrza Polski Służb Mundurowych.

W grze deblowej razem z Łukaszem z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie również zdobył pierwsze miejsce. W ubiegłym roku zajęli trzecie, więc w tym poprawili swój wynik.

Za wyżej wspomniane osiągnięcia mysłowicki policjant otrzymał także tytuł jednego z trzech najlepszych zawodników turnieju.